Na prodej je legendární Kitt z Knight Ridera

Od Anina Russová | 28. 1. 2019 0

Co si udělat nefalšovanou seriálovou radost? Pokud patříte mezi ty, kteří se narodili po roce 1980, ale do roku 1990, jistě jste v době svého mládí milovali seriál Kniht Rider. I když ono asi tak úplně nešlo o ten seriál nebo jeho hlavní postavu Michaela Knighta, kterou ztvárnil David Hasselhoff. Šlo hlavně o ten temně černý Pontiac Trans Am, tedy Kitta. Věděli jste, že tato zkratka znamená Knight Industries Two Thousand, což značí firmu, která Kitta stvořila?

Ovšem to nás tehdy moc nezajímalo. Nás hlavně bavil fakt, že to auto mluví, přemýšlí a je neuvěřitelně schopné a nechybí mu ani tehdy velmi moderní zbraně. No, prostě jsme ho chtěli mít doma. Tehdy to asi nebylo úplně možné, ale právě dnes si můžete udělat velkou radost a jednoho seriálového Kitta si pořídit.

Jde o model, který si zahrál ve 3 a 4. sérii seriálu a opravdu ho David řídil. Dokonce, aby o tom nebylo do budoucna pochyb, se po skončení natáčení podepsal na palubní desku auta. Kromě podpisu má tenhle Trans Am vše, co má Kitt mít. Mluví, má spoustu ovladačů na všechno možné, včetně zbraní. Ano, i ty v jsou v autě ukryté. Nechybí mu ani červený pás světel na kapotě nebo ten speciální volant, dá-li se tomu tak říkat. 😊

Protože jde ale o reálnou seriálovou rekvizitu, není tohle auto vůbec levné. Majitel ho prodává přes aukční server aBay, přičemž si jej cení na 59 999 dolarů, tedy v přepočtu 1 350 000 Kč. Inzerát najdete zde.