Jste-li fanoušky filmové série Rychle a zběsile a zároveň nadšenci do amerických aut, pak vás tato zpráva nemůže minout. Na prodej je totiž Chevrolet Caprice z roku 1987, který si v roce 2015 zahrál v Rychle a zběsile 7 a který ve filmu řídili Tyrese Gibson a Ludacris.

Auto se objevilo v řadě scén a chvíli se mluvilo o tom, že se do něj právě Ludacris tak zamiloval, že si ho po natáčení chtěl koupit. Z toho ovšem následně sešlo, protože mu ho v Universal Studios v roce 2015 věnovali. O dva roky později ho ale Ludacris prodal.

Pod kapotou má motor V8 o výkonu 350 koní a poháněna je samozřejmě zadní náprava. Tvůrci auta pro potřeby filmu přidali hydraulickou ruční brzdu, široká kola a pneumatiky, které jdou „zapálit“ na požádání. A navíc to jako celek vypadá prostě fantasticky. 😊

V roce 2017 se prodávalo v aukčním domě Mecum a nyní je na prodej opět. Jelikož jde o jediné Caprice svého druhu, které se navíc objevilo ve filmu a mělo velmi slavné řidiče, je možné že se cena vyšplhá opravdu vysoko. Na eBay je v tuto chvíli stanovena na 22 995 dolarů, tedy takřka 527 tisíc Kč, ale jistě se najde někdo, kdo tuto částku bude chtít přehodit. Budete to vy? Pak inzerát najdete zde.