Na prodej je Chevrolet Caprice z Rychle a zběsile

Autor: Anina Russová - 14. 2. 2019


Jste-li fanoušky filmové série Rychle a zběsile a zároveň nadšenci do amerických aut, pak vás tato zpráva nemůže minout. Na prodej je totiž Chevrolet Caprice z roku 1987, který si v roce 2015 zahrál v Rychle a zběsile 7 a který ve filmu řídili Tyrese Gibson a Ludacris.

Auto se objevilo v řadě scén a chvíli se mluvilo o tom, že se do něj právě Ludacris tak zamiloval, že si ho po natáčení chtěl koupit. Z toho ovšem následně sešlo, protože mu ho v Universal Studios v roce 2015 věnovali. O dva roky později ho ale Ludacris prodal.

Pod kapotou má motor V8 o výkonu 350 koní a poháněna je samozřejmě zadní náprava. Tvůrci auta pro potřeby filmu přidali hydraulickou ruční brzdu, široká kola a pneumatiky, které jdou „zapálit“ na požádání. A navíc to jako celek vypadá prostě fantasticky. 😊

V roce 2017 se prodávalo v aukčním domě Mecum a nyní je na prodej opět. Jelikož jde o jediné Caprice svého druhu, které se navíc objevilo ve filmu a mělo velmi slavné řidiče, je možné že se cena vyšplhá opravdu vysoko. Na eBay je v tuto chvíli stanovena na 22 995 dolarů, tedy takřka 527 tisíc Kč, ale jistě se najde někdo, kdo tuto částku bude chtít přehodit. Budete to vy? Pak inzerát najdete zde.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru