subaru-impreza-pohrebni-vuz

Na poslední cestu stylově… Pohřebním autem je i Subaru Impreza

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: facebook.com - 10. 8. 2020


Jako pohřební auta známe nejčastěji dodávky, protože jejich úprava není složitá. Existují ale i přestavby původně osobních aut, hlavně jde o luxusní modely. Pohřebák, který si můžete prohlédnout v galerii, je ale docela jiný. Jde totiž o docela běžné Subaru Impreza.

Lidská fantazie prakticky nemá hranice a potvrzuje se to (hlavně právě na internetu) každým dnem. Na poslední cestu tak můžete odjet i za typické zvuku motoru boxer. Jde o kombík Subaru Impreza, který nese typickou modrou barvu karoserie, zlatá kola, ale i polepy v závodním stylu. Aby ale bylo jasné, oč jde, na bočních prazích je nápis „Subaru impreza funeral car“, tedy „Subaru Impreza pohřební vůz“.

subaru-impreza-pohrebni-auto

Jinak ale zvenku auto vypadá jako docela obyčejný kombík. To zásadní se totiž událo uvnitř. Tam chybí původní interiér a zůstala jen sedačka řidiče. Důvod? Pokud by tam původní interiér byl, nevešla by se tam rakev. Tu tam teď tvůrci schovají celou. Otázkou ale zůstává, jak moc půjde se Subaru jezdit krokem při smutečním průvodu…

Tento velmi netradiční pohřební vůz jezdí ve Velké Británii a objednat si ho lze přímo na facebookové stránce, která pro něj byla založena.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru