Každý z nás jednou musí odejít a je jen na nás, jaký odchod si vybereme. Ti, kteří smýšlejí ekologicky a fandí elektromobilům, mají skvělou možnost své přesvědčení ukázat i pozůstalým. Před nedávnem jsme vám ukazovali hodně stylovou pohřební Teslu. Pokud by ale právě Tesla byla nad vaše finanční možnosti, máme pro vás mnohem dostupnější variantu.

Na svědomí ho má britská společnost Leverton & Sons ve spolupráci s Brahms Electric Vehicles. I když přestavby na pohřební vozy většinou znamenají nákladné prodloužení auta, u tohoto Nissanu Leaf je to jinak.

Rozměry auta zůstaly zachovány, jen byl od základu přepracován celý interiér. Na svém místě zůstala jen sedačka řidiče, zbytek místa zabírá rakev s nebožtíkem. Pozůstalí pak mohou nebožtíka sledovat přes velké prosklení. Podle zástupce společnost, která má tuto pohřební přestavbu na svědomí, je takto možné upravit prakticky jakékoliv auto.

Ale co si budeme povídat, když je ta cesta poslední, chce to něco, co má styl. Třeba Rolls-Royce Phantom nebo Porsche Panamera… 🙂