Automobily BMW budou i letos na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary vozit hvězdy světového filmu. Letos do Karlových Varů kromě jiných přijede herec Willem Dafoe a scenárista Charlie Kaufman.

Hosty a známé osobnosti nejen ze světa filmu budou i na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech vozit automobily BMW. Hvězdou 51. ročníku bude držitel dvou oscarových nominací, významný filmový a divadelní herec Willem Dafoe. Mezi nejznámější filmy, v nichž účinkoval, patří především Jasné nebezpečí (1994), John Carter: mezi dvěma světy (2012) či Spiderman (2002–2007). MFF Karlovy Vary uvede jako poctu Willemu Dafoeovi snímek Abela Ferrary Pasolini (2. 7., 22:30, Velký sál hotelu Thermal) a Scorseseho drama Poslední pokušení Krista (3. 7., 23:00, Letní kino).

Karlovarský festival ocení oscarového scenáristu a producenta Charlieho Kaufmana. Světovou premiéru na MFF KV oslaví film Anthropoid, a to za účasti herců Jamieho Dornana, Tobyho Jonese, Ani Geislerové, Aleny Mihulové, Václava Neužila, Marcina Dorocińskiho a scenáristy a režiséra Seana Ellise.

BMW je Oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2016. BMW Group Česká republika pro potřeby MFF Karlovy Vary poskytne flotilu čítající desítky vozů. Pro významné hosty jsou připravené především modely BMW řady 7 a dalších modelových řad, stejně jako čistě elektrické revoluční vozy BMW i3.

P90217229_highRes_bmw-official-car-of-