2019-SKODA-1000-MB-55-let- (9)

Na jaké akce a srazy se můžete o víkendu 9. 8. – 11. 8. 2019 podívat? Máme pro vás tipy

Autor: Anina Russová - 8. 8. 2019


Také se vám o víkendu nechce sedět doma? Máme to stejně, a proto jsme za vás prošli internet a vybrali několik zajímavých automobilových akcí, na které můžete vyrazit. Dbáme na to, aby byly vhodné i pro děti, takže můžete i své nejmladší nejbližší učit lásce k autům. :) Pokud víte o srazu, setkání nebo akci, kterou bychom rozhodně neměli minout, dejte nám vědět! Ať se o ni můžeme podělit s ostatními.

Sraz Škoda 1000/1100 MBX, MBG a MB

V sobotu 10. 8. se v Bakově nad Jizerou, konkrétně v tamním Volnočasovém areálu, sejdou majitelé a příznivci klasických škodovek. Jejich příjezd je plánován na brzké ráno. Kolem jedné odpolední pak účastníci vyrazí na spanilou jízdu po okolí, přičemž start bude z Mírového náměstí v Bakově nad Jizerou. Cíl bude v parku u zámku Kosmonosy

56. výroční sraz – Putování Vysočinou kolem Pelhřimova

Mercedes-Benz klub Česká republika pořádá pro majitele a příznivce značek Mercedes-Benz, Benz, DMG, Mercedes, Daimler, Smart, Maybach, Austro-Daimler, Hanomag, Puch, Unimog, a dalších vozidel vybavených agregáty Benz, Maybach, Daimler, DMG a Mercedes-Benz od roku výroby 1886 až po současnou produkci. Centrum akce bude v areálu kláštera Želiv. Ovšem v sobotu budou účastníci projíždět několika obcemi. Kolem deváté hodiny ranní je můžete potkat v Červené Řečici, o hodinu později v Nové Cerekvi, následně kolem 11 v Proseči, v poledne v Pelhřimově, kolem půl 4 v Pacově a odpoledne pak v Hořepníku.

5. Letní vyvedení – sraz historických vozidel

V Oslí u Příbrami proběhne v sobotu velký sraz vojenské a civilní historické techniky s orientačním závodem a jízdou terénem. Chybět nebude řada soutěží i dobré občerstvení.

Priessnitzův okruh

V sobotu 10.8. se v české Vsi a okolí koná orientační soutěž historických vozidel a motocyklů. Účastníci během soutěže najedou minimálně 90 kilometrů, ale mimo to budou soutěžit v mnoha zajímavých disciplínách, jako jízda pomalosti, přesnosti, ale hodnotit se bude také nejvzdálenější, nejkrásnější nebo nejstarší účastník akce.

1. retrojízda, aneb v čem jsme jezdili za socialismu

Veteran Car Club Plzeň v sobotu pořádá jízdu historických automobilů a motocyklů prodávaných v Československu v letech 1948 – 1989. Start přehlídky je po deváté ranní ve Sportovním areálu Škodaland a cíl v 16.00 na nádvoří Plzeňského Prazdroje.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru