ssangyong_musso_grand-2021_facelift

Na český trh dorazil facelift modelu SsangYong MUSSO Grand

Od Josef Pelikán | Zdroj a foto: SsangYong - Tisková zpráva - 20. 8. 2021


Na český trh právě fyzicky dorazil nový facelift modelu SsangYong MUSSO Grand. Tento praktický a všestranný pick-up v prémiovém provedení prošel výraznou úpravou designu v exteriéru.

Nové MUSSO Grand facelift je jedničkou ve své kategorii ve velikosti nákladového prostoru. Hodí se jak pro náročnou práci v terénu, tak pro velikou rodinnou dovolenou. Interiér je velmi prostorný a zpracovaný z prémiových materiálů, díky kterým se uvnitř cítíte jako ve voze vyšší cenové kategorie.

Přečtěte si také:  Toyota Highlander se představuje pro rok 2023. Vylepšila hlavně výbavu a konektivitu

Nové MUSSO Grand je vybaveno 2,2 litrovým Xdi-220 naftovým motorem. Uzavíratelný diferenciál zlepšuje přilnavost v případě kluzkého povrchu či většího náklonu a současně zvyšuje tažnou kapacitu vozidla. Můžete si vybrat mezi dvěma druhy zadní nápravy: 5-ti prvkovou zadní tuhou nápravu pro jízdní komfort nebo zadní tuhou nápravu s listovými pružinami pro vyšší užitnou hmotnost. K dispozici je nové MUSSO Grand zákazníkům ve dvou výbavových verzích – Style 4WD a Premium 4WD.

Na českém trhu nové MUSSO Grand startuje na 699 900 Kč s DPH (578 430 Kč bez DPH) a za tuto cenu nabízí přepínatelný pohon 4×4, elektronickou uzávěrku diferenciálu, plnohodnotných pět míst k sezení a bohatou standardní výbavu.