Také se snažíte na parkovištích třeba u obchodních center parkovat pokud možno mimo ostatní zaparkovaná auta? Co možná nejdál a tak, aby kolem vás nikdo nestál? A také pak často přijdete k autu a někdo stojí přímo vedle něj, ačkoliv jsou kolem desítky volných parkovacích míst? Mně se to stává pravidelně a až tam někoho uvidím parkovat, budu se ho muset zeptat, proč zastavil přímo vedle mě, když kolem má spousty jiných volných míst. Takto parkuji proto, že se mi často stává, že přijdu k autu a buď se do něj přes vedlejší zaparkované auto nedostanu, protože mi stojí doslova přilepené na dveřích, nebo najdu nějaký nový škrábanec. Vypadá to ale, že řidiči, kteří absolutně nerespektují ostatní a jejich majetek, nejsou jen na našich parkovištích, ale prakticky všude.

Případ, jehož průběh můžete zhlédnout v přiloženém videu, se odehrál v kalifornském Sacramentu a mimo jiné ukazuje, jak dobře funguje kamerový systém Tesly, který neustále snímá dění kolem auta. Jen díky němu totiž krásně vidíme dva naprosté tupce, kteří se ve své jednoduchosti rozhodli nepochopitelně pomstít posádce Tesly Modelu 3.

Podařilo se jim hacknout elektromobil Tesla Model 3. Za odměnu ho dostali a k tomu 375 tisíc dolarů

Z videa je vidět, že jeden z nich je nejspíše řidič Jeepu parkujícího vedle Tesly. Oba chvíli něco zkoumají na dveřích jeho auta a pak se rozhodnou, že za to může ta Tesla vedle. A jejich reakce na sebe nenechá dlouho čekat. Jeden vytáhl klíč a tím klíčem odřel půlku Tesly. Až na kov. Ten druhý ho při tom kryl.

Jenomže jim asi nedošlo, že je toto jejich počínání nahráváno samotnou Teslou. A to jak jejich první „práce“, tak jejich následné hloupé úšklebky i pokus o co největší zničení dveří Tesly s pořadovým číslem dva.

Víte, co si myslím? Že tihle dva vůbec neměli žádné odřeniny na dveřích. Respektive žádné nové. Že to celé je jen naštvanost na to, že někdo má Teslu a že stojí vedle. K tomu mě vede jak jejich hloupý úsměv nad „dobře odvedenou prací“, tak také fakt, že když jeden z nich sedá do svého auta, tak se dveřmi o Teslu pořádně opře. A neříkejte mi, že tohle udělá někdo, kdo řeší škrábance na dveřích!

Přečtěte si také:  Kia Telluride se stala Světovým autem roku 2020

Po obou výtečnících v tuto chvíli pátrá policie, ale i samotný majitel Tesly. Ten totiž vyvěsil záznam na všechny sociální sítě a prý by si s oběma moc rád popovídal. A nám něco říká, že tohle budou přesně ti „hrdinové“, kterých je dnes plný internet, a kteří jsou drsní jen v tu chvíli, kdy si myslí, že je nikdo nevidí…