Jsou věci, které my, běžní smrtelníci, chápeme jen stěží. A přesně tato příhoda do takové kategorie spadá. Chápu, že není příjemné, když si koupíte vytouženou stříbrnou Octavii v provedení kombi a i ve vašem malém městě jste teprve 2 354. člověk, který takové auto koupil, ale Lamborghini?

A nebavíme se o jen tak ledajakém Lamborghini. Jedná se totiž o top model v tom nejsilnějším provedení, tedy Lamborghini Aventador SV. Kdyby většina z nás takový vůz měla šanci kdy řídit a nebo dokonce kupovat, patrně by nás zajímalo chování vozu na okruhu a další, pro hypersport důležité vlastnosti. Jenže tenhle chlapík z Jihoafrické republiky měl v podstatě jen jednu věc, která ho ohledně nového vozu zajímala. Trval na tom, aby byl jediným člověkem v zemi, který si model SuperVeloce zakoupí. Vzhledem k tomu, že importér měl k dispozici informaci, že do této země se dostanou maximálně dva kusy od každého karosářského provedení jeden, ochotně majiteli slíbil, že v případě provedení kupé bude jediný.

Jak už ale tušíte, u této číslovky to ve finále nezůstalo. Do Jihoafrické republiky se nakonec dostaly dvě kupé, navíc ve zcela totožné barvě. A kvůli tomu majitel prvního „exkluzivního“ kousku zuří. Po debatě s dealerem, potažmo s importérem se nedočkal žádné uspokojivé odpovědi, a tak vzal situaci tak trochu do svých rukou. Zuří tak moc, že nechal svůj Aventador SV polepit formulkou, že tamní dealer „prodává lži“ a dokonce k tomu spustil i webovou stránku.

Čeho se chce dovolat a nebo jak si tím pomůže, to vážně nevíme. A stále jen přemýšlíme nad tím, jestli bychom chtěli být v takové situaci, že náš největší a dost možná jediný problém by byl ten, že v zemi, která má 53 milionů obyvatel, bychom byli dva se stejným vozem. Taková hanba… :-D

Leave a Reply