Morgan spojil síly s malým pivovarem. Výsledek bude jistě velmi chutný

Autor: Anina Russová - 13. 12. 2017


Nejen auty živ je člověk. A ačkoliv alkohol a řízení se nikdy nesmí spojovat, nejsme vůbec proti, aby si řidič po dlouhém dnu za volantem odpočinul večer u televize u skleničky dobře vychlazeného piva. A tak zatímco Porsche vyrábí vlastní med, britský Morgan se zase spojil s pivovarem Friday Beer Companya, aby společně na trh uvedli velmi speciální sadu piv.

Jde o ležák plzeňského typu s výrobním označením No.29 Pils, který je vařený ve městě Worcestershire v Malvernu, tedy na stejném místě, kde sídlí také Morgan. Pivo se zde vaří z velmi čisté přírodní vody a jeho obsah alkoholu je 4,6 %. Pivovar nabídne hned trojici piv s názvy Morgan 3 Wheeler Dark Mild Ale, Aero 8 Rye Ale a 4/4 Blonde Ale. Jak ta jména napovídají, jde o černé, světlé a řezané pivo prý té nejlepší kvality a chuti.

Pokud patříte mezi milovníky zlatavého moku a rádi zkoušíte něco nového, nemusíte nutně za touto specialitou vyrazit až do Velké Británie. Objednávat je můžete i on-line, a to na této adrese. Jen dodáme, že jeden balíček piv vyjde na 18 liber, tedy asi 530 Kč. Bez dopravy ovšem…

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru