Morgan dělá auta pro velké kluky, je to tradiční značka pro pravé gentlemany, a praví gentlemani potřebují tradiční válečné zabarvení. A co je více tradičního než barvy Gulf? No, moc toho nebude…

Morgan tedy vzal svojí tříkolku 3 Wheeler a vytvořil speciálního modrooranžovou edici Gulf Racing. Jde o poctu slavnému závodu 24 Hours of Le Mans. Této přísně limitované edice bude vyrobeno pouhých 100 kusů.

Kromě lakování se tato edice bude odlišovat tmavými kryty předních světlometů, černooranžová jsou zpětná zrcátka, některé detaily karoserie se oblékly do černa (například výfuky nebo díly v motoru) a dalšími drobnostmi. Velké změny proběhnou také v interiéru, který se obleče do černé kůže. Pokud se pozorně zadíváte na středy předních kol, také tam najdete oranžové linky na logu Morga.

Retrovzhled bude v edici Gulf dotažen k dokonalosti. Základní cena Morganu 3 Wheeler činí 25 tisíc britských liber, za edici Morgan 3 Wheeler Gulf Edition zaplatíte o čtyří tisíce více – konkrétně jde o částku 29 162.50 britských liber.

-PS-