Modrá je pro Bentley Bentayga Speed Feroza Edition od Mansory více než dobrá. A 900 koní jakbysmet

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Mansory - 20. 6. 2022


Mansory rád ukazuje, že v úpravě aut neexistují žádné limity a hranice. A jejich úprava Bentley Bentayga je toho důkazem. Nejen, že je nepřehlédnutelná, jak vně, tak uvnitř, ale k tomu nabídne extrémní výkon, točivý moment a skvělý zvuk.

Když už je něco ve stylu Forza Edition, je jasné, že nemůže jít o nic nudného. Proto dostala Bentayga tyrkysově modrý lak karoserie, který je doplněný karbonovými díly a stejně modrý interiér. Aby bylo na první pohled jasné, že nejde o žádný sériový kus, dostala Bentayga také upravenou masku chladiče, nárazníky, spodní lízátko, blatníky, střešní spoiler, prahy a agresivní difuzor. V kombinaci s tou šmoulí modrou to ve výsledku vlastně nevypadá vůbec špatně, jen trochu výrazně. Ale své zákazníky si takový styl úpravy zcela jistě najde.

Přečtěte si také:  Mansory zase jednou popustil uzdu fantazii. Lamborghini Urus dal lehce bizarní vzezření a monstrózní výkon

A to nejen, pro svůj vzhled, ale hlavně pro to, co se odehrálo pod kapotou. Mansory se totiž podíval na zoubek také 6litrovému dvanáctiválci s dvěma turbodmychadly, kterému nadělil nové naladění řídící jednotky a turba, což v kombinaci s novým výfukem zvýšilo výkon z 626 koní na 900 koní. Točivý moment vyrostl z 900 Nm na 1250 Nm.

To vše pomůže k tomu, aby se zrychlení z 0 na 100 km/h odehrálo jen za 3,5 sekundy, přičemž maximální rychlost je omezena na 323 km/h.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek