Model BMW M3 z lega bojuje o to, dostat se na prodejní pulty

Autor: Anina Russová -   28. 10. 2015


Jestli je nějaké BMW uznáváné, obdivované a jestli po nějakém touží každý fanda modrobílé vrtule ve znaku, pak je to BMW E30 M3. Historicky jde o jedno z nejlépe ovladatelných, zábavných a nejvíce řidičsky aut. E30 M3 je prostě poklad, který je také na při prodeji řádně oceněn na několik set tisíc.

Fanoušků téhle legendy běhá po světě neskutečné množství a někteří tu svou vášeň pro M3 promítnou do své práce. A tou prací ve finále může být i „hraní si“ se stavebnicí LEGO. Nedávno jsme vám představovali soutěž společnosti LEGO, která vyzvala své fanoušky, ať něco postaví, následně získávají hlasy a když jich budou mít dost, může se jejich výtvor dostat na pulty obchodů. Tehdy šlo o Porsche 917 a dnes se se stejným projektem představí tvůrce právě modelu BMW M3.

Dotyčný se jmenuje Amir Pasha a studuje inženýrství. Stejně jako jeho předchůdce shání 10 000 liků, které ho dostanou do vytouženého finále. Jeho výtvor naleznete ZDE. Následovat bude hlasování mezi těmi nejlepšími a možnost ukázat svůj výtvor zákazníkům.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *