test-2019-mitsubishi-l200- (43)

Český importér Mitsubishi představuje pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu L200 a prodloužené záruky. Verze L200 Plus nabídne vyšší výkon 173 koní a točivý moment 502 Nm. Současně také od 17. února 2021 přichází rozšíření tovární záruky na 7 let nebo 150 000 km.

„Zavedením obou novinek pro model L200 zajistíme nejen jeho lepší konkurenceschopnost v rámci segmentu pickupů, ale také zvýšení zůstatkové hodnoty a tím také atraktivitu pro potenciální soukromé i fleetové zákazníky,“ zmiňuje Vladimír Hejna, obchodní ředitel českého importéra Mitsubishi.

Přečtěte si také:  Nový Ford Ranger se představuje. Bude ho pohánět i naftový šestiválec

Výkonnější motor pro Mitsubishi L200 Plus

Abychom rozšířili a zatraktivnili naši nabídku, přinášíme na trh druhou výkonovou verzi oblíbeného modelu L200. Pro toto navýšení ze současných 150 koní na 173 koní využíváme patentovanou vysoce spolehlivou technologii úpravy parametrů motoru od společnosti Steinbauer. Jednotka je přizpůsobena přímo na parametry naší L200, kdy přináší významné zlepšení parametrů, při zachování plynulého průběhu v celém spektru otáček. Certifikace je zaručena schváleními TÜV Austria a Ministerstva dopravy ČR.

„Výkonem se přibližujeme naší nejhlavnější konkurenci, ovšem hodnotou krouticího momentu jsme nyní nejlepší. Ve spojení s nízkou hmotností našeho vozidla je to příslib velmi slušné dynamiky, na kterou zákazníci budou jistě pozitivně reagovat,“ dodává Vladimír Hejna.

test-2019-mitsubishi-l200- (42)

V zákaznickém ceníku budou tyto vozy označeny jako verze L200 Plus. Současně bude v zákaznickém ceníku tato možnost také komunikována jako doplňkový výkonový paket. Jako dodatečně montované příslušenství bude tedy mít cenu 31 900 Kč vč. DPH.

Přečtěte si také:  Mitsubishi rozšiřuje nabídku pro majitele starších vozů Mitsubishi. Nabídne jim výhodnou renovaci filtru DPF

Prodloužená záruka na 7 let nebo 150 000 km

Výjimečnost této prodloužení záruky na 7 let nebo 150 000 km spočívá v tom, že po celou dobu jejího trvání zaručuje svému majiteli, resp. vozidlu, krytí v rozsahu plné tovární záruky. Při vzniku závady jsou opravy na rozdíl od originální záruky výrobce propláceny v komerčních cenách. Podobné podmínky nikdo z našich konkurentů stále nenabízí.