Mitsubishi představí ve světové premiéře na 87. Mezinárodním Autosalonu v Ženevě, který se uskuteční ve dnech 7. – 19. března, své nové kompaktní SUV Eclipse Cross. Jedná se o globální strategický model, který bude uveden do prodeje nejdříve na evropském trhu, a to již na podzim tohoto roku. Následovat bude Japonsko, Severní Amerika, Austrálie a další regiony.

Zcela nové kompaktní SUV kupé Eclipse Cross se připojí ke globální nabídce crossoverů a SUV modelů značky Mitsubishi: ke kompaktnímu ASX a středně velkému Outlanderu a Outlanderu PHEV.

Eclipse Cross spojuje ostré linie vozů s karoserií kupé a dynamické mobility vozidel kategorie SUV a nese unikátní punc stylingu a výkonu Mitsubishi.

Mezi další rozlišovací znaky modelu Eclipse Cross patří jeho DESIGN, který řidiče motivuje k tomu, aby vyrazil na cesty a užil si jízdu, KONEKTIVITA, která inspiruje k novým zábavným dobrodružstvím, a v neposlední řadě TECHNOLOGIE pohonu všech kol, která přináší uklidňující pocit a posouvá zážitek z jízdy na vyšší úroveň.