miss-tuning-2018-vanessa-schmitt-kalendar

Miss Tuning 2018 Vanessa Schmitt fotí v Itálii nový kalendář

Autor: Pavel Srp - 3. 10. 2017


Na letošním sraze Tuning World Bodensee byla zvolena nová Miss Tuning 2018. Stala se jí mladičká německá blondýnka Vanessa Schmitt. A právě ta se stane hlavní postavou připravovaného kalendáře, který se fotí v Itálii.

Tato 21letá žena pochází z města Bruchsal a svoji korunku převzala už 1. května letošního roku, když ve finále porazila 11 svých konkurentek. Vysloužila si za to nejen klíče od zcela nového Nissanu Micra, ale také spoustu VIP akcí, ale také „svůj“ kalendář. Ten fotí světoznámý a velmi úspěšný fotograf, jehož snímky se objevují také v časopise Playboy. Andreas Reiter pro své fotografie vybral italskou oblast kolem přímořského města Pescara na březích Jaderského moře.

Protože se Vanessa Schmitt stala Miss Tuning 2018, je jasné, že kalendář se bude točit kolem aut a jejich úprav. Jako „garde“ jí budou stát auta jako starší generace Volkswagenu Polo, MINI Clubman, SEAT Ibiza SC, ale také první generace Leonu. Chybět ale nebude ani Lamborghini a spousta dalších aut.

Kalendář pro příští rok navíc bude slavit 15leté výročí, je tedy jasné, že se rozhodně máme nač těšit. Jako ochutnávku přidáváme několik fotografií, ale i video z focení.

Na kalendáře z minulých let se můžete podívat zde.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru