Miss Tuning 2012

Autor: Anina Russová - 5. 5. 2012


Miss Tuning pro rok 2012 se stala krásná Frizzi Arnold z Chemnitzu. Byla vybrána jako mediální tvář leotšního ročníku Tuning World Bodensee, který se bude konat od 9. do 12. května 2013 v německém Friedrichshafenu.

Tato mladá a krásná slečna pracuje jako ergoterapeut, miluje rychlá auta a jako domácího mazlíčka si pořídila prasátko. Docela zajímavá kombinace… :) S vítezstvím jdou ruku v ruce také pořádné ceny. Frizzi, nejen, že dostane možnost nafotit kalendář Miss Tuning 2013 se známým fotografem, který si říká Max Steam, ale také dostane na celé své funkční období do užívání Škodu Fabia Monte Carlo.  To už za nějakou tu námahu při promenádě v plavkách stojí, že? :)

Na druhém místě skončila Alena Lackmann, která jako výhru obdržela dovolenou na Ibize pro dvě osoby včetně kapesného. Třetí místo vybojovala Faidra Mueller Heyweiler z Mnichova, která za své umístění obdržela výhru 500 EUR.

V galerii se můžete podívat nejen na vítěznou trojici, ale také na všechny krásné slečny, které se soutěže Miss Tuning zúčastnily. Příjemnou zábavu. :)

[nggallery id=766]

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru