Šílenců, kteří se rozhodnou rozšířit už z výroby placaté auto, není mnoho. Nejznámějšími jsou produkty společností RWB specializující se na Porsche nebo Liberty Walk. Teď k nim ale klidně můžeme počítat i společnost Misha Designs, která představila rozšířené Ferrari 458 Italia.

Stalo se tak na SEMA Show, jedné z největších tuningových výstav na světě, a odvážně tak šlape na paty právě společnosti Liberty Walk, která široké kity na Ferrari vyrábí dnes již zcela běžně. Recept je však veskrze stejný, ačkoliv pálivých chilli papriček je v případě Misha Designs o poznání méně.

Nový je tedy nový přední nárazník s obrovskými otvory pro přívod vzduchu, jehož většina je z karbonu. Nové jsou také nástavce prahů navazující na rozšířené blatníky. Nechybí samozřejmě obrovské zadní křídlo a zcela přepracovaný zadní nárazník, za který by se nemusel stydět ani opravdový český garážový tuner.

Přiznám se, že se mi úprava úplně nelíbí. Původní nákresy, které na tuto úpravu začátkem letošního roku, se mi líbily mnohem více – prohlédnout si je můžete výše v galerii. Jak jste na tom vy? Líbí se vám tahle úprava?