MINI nabídne unikátní seznamku pro majitele svých vozů

Autor: Pavel Srp - 31. 3. 2013


Zapalují se vám lýtka? Nová aplikace Connect Us od MINI vám najde ideálního partnera pro žhavé rande.

A nyní k něčemu trochu romantičtějšímu. Nejnovější verze aplikace MINI Connected si hraje na Amora a bere si za úkol naplnit sny příznivců značky MINI o tom, že konečně najdou toho pravého partnera. Aplikace Connect Us je ve světě seznamování naprosto ojedinělá – a lze ji používat pouze v MINI. Nejde jen o světově nejrychlejší seznamovací službu, ale také o tu nejspolehlivější. Konečně tu je seznamka, která jde nad rámec osobních zájmů, oblíbených činností a toho, jak trávit volný čas. A navíc se věnuje také tomu úplně nejdůležitějšímu – jízdnímu stylu. Connect Us porovnává na základě MINI Driving Excitement Analyser, jakým způsobem řidiči zacházejí s plynovým pedálem, točí volantem či používají brzdy, a podle toho pak vyhledává kompatibilního spolujezdce na cestu lásky. Pouze v případě, že aplikace detekuje spřízněné duše v oblasti zábavy za volantem, promaže kola romance mezi fanoušky MINI. Funkce Driving Excitement Analyser aplikace MINI Connected je již několik týdnů zdarma ke stažení v Apple App Store. Aplikaci Connect Us je možné stáhnout pouze jeden den: 1. dubna 2013.

„Spojte se, spárujte se a začněte randit,“ to je oč tu běží. Tato unikátní forma palubního infontainmentu spolu s aplikací MINI Connected je dokonalým pomocníkem. Připojením k internetu přes Apple iPhone mohou řidiči MINI využívat službu Google Local Search a vyhledat tak restaurace, bary, oblíbené památky, a pak všechno sdílet pomocí aplikace foursquare. A na cestách mohou také být v kontaktu s přáteli přes Facebook, přehrávat oblíbenou hudbu z AUPEO! a zůstat v obraze díky informačnímu kanálu RSS.

Volby uživatelů prozradí hodně o jejich osobnosti. Ale teprve ve chvíli, kdy se usadíte za volant, ostatní lidé odhalí vaše pravé já. A to je důvod, proč funkce Connect Us také kontroluje data shromážděná analyzátorem Driving Excitement Analyser a poskytuje přesné srovnání dovedností jednotlivých řidičů v oblasti práce s plynem, schopnosti zatáčet a jejich brzdné strategie. A teprve potom, pakliže se dva řidiči nacházejí na stejné vlnové délce v ovládání jejich vozu, Connect Us je vybídne k osobní schůzce. Pocit z jízdy v motokáře, který v průběhu let zahájil mimořádnou oblibu vozů MINI, může mezi majiteli působit také jako katalyzátor romantických emocí.

Podobně jako všechny aplikace MINI Connected, i Connect Us je podle dobrých zvyků MINI na ovládání jednoduchá a intuitivní, používá totiž MINI joystick, multifunkční volant a palubní displej. Za předpokladu, že je automobil vybaven navigačním systémem MINI, jediné, co řidiči po aktivaci Connect US musejí udělat, je zvolit, zda jejich dokonalý protějšek bude žena či muž a do jaké vzdálenosti má rozhodit sítě. O vše ostatní se postará MINI Connected – včetně rezervace stolu v restauraci, která vyhovuje oběma stranám. Místo setkání je pak zadáno do navigačního systému. Koneckonců, kdyby Connect Us mělo motto, zcela jistě by znělo: „MINI hledá, jeho řidiči najdou.“

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru