Restaurace Jamie’s Italian, která vznikla na základě spolupráce Jamieho Olivera a jeho italského mentora, šéfkuchaře Gennara Contalda, propaguje jednoduchou a nevázanou italskou kuchyni a po celém světě si získala přízeň milionů lidí díky kvalitním, jednoduchým, lehkým a cenově dostupným pokrmům a přátelské atmosféře.

jamie-oliver-mini-clubman-02

Oblíbená italská jídla se v restauraci Jamie’s Italian připravují z pečlivě vybíraných surovin, jejichž vysokou kvalitu, naturalismus, udržitelnost, jakož i etický původ – včetně původu zajišťujícího vhodné zacházení se zvířaty – garantuje vlastní přísný systém kontroly. Budapešťská restaurace Jamie’s Italian pracuje s nejlepšími surovinami z Itálie a regionu: restaurace si vyhradila pro výběr dodavatelů a pěstitelů více než 10 měsíců. Při výběru se ve většině případů přiklonili k partnerům provozujícím volný chov a pěstování v bio kvalitě, protože jen ti vyhověli přísným mezinárodním předpisům.

Na základě receptů vyzkoušených a otestovaných v Jamie’s Italian se do menu dostávají fantastická, tradiční jídla s autentickými kořeny, která vytvořil Jamie spolu s Gennarem. V této jedinečné italské restauraci čeká na hosty kromě každodenně čerstvě připravovaných těstovin i zážitková kuchyně a dech vyrážející terasa.

„Velmi se těším a jsem nadšen, že v Maďarsku otevíráme restauraci Jamie’s Italian. Budapešť je překrásné město se stále se rozšiřujícím výběrem restaurací – nemohu se dočkat, až budu i já součástí tohoto dění. V Jamie’s Italian budeme nabízet jednoduchá italská jídla s dobrým poměrem ceny a kvality z nejkvalitnějších surovin. Jsem si jistý, že budapešťská restaurace bude fantastickým prvkem naší neustále se rozrůstající rodiny Jamie’s Italian,“ řekl Jamie Oliver při otevření své restaurace.

jamie-oliver-mini-clubman-01

Před oficiálním otevřením restaurace fungovala v testovacím provozu, a tak mohli hosté, které pozvala gastronomická skupina Zsidai, vyzkoušet moderní italskou kuchyni mezi prvními. MINI se do tzv. období soft-opening zapojilo také jako britská značka mladistvé a výrazné identity, když pro hosty restaurace nabídlo službu MINI Drive Me Home. Po obědě nebo večeři v restauraci čekalo na hosty 10 vozů MINI Clubman, MINI 5D a MINI Countryman, přičemž mnozí hosté s radostí tuto službu využili.

„Klasické Mini, které debutovalo v roce 1959, a jeho další generace, které se od roku 2001 objevují již pod záštitou BMW Group, výtečně reprezentují energický a mladistvý britský styl. Tyto vozy se vždy soustředily na podstatu, na nejlepší zážitek z jízdy a na co nejindividuálnější styl. Podobně jako MINI, i Jamie Oliver bude v Maďarsku představovat podobné hodnoty. Za posledních 15 let se z MINI stalo vyspělé vozidlo, jeho styl je vytříbenější a charakter uvolněnější a současně uvědomělejší. Model Clubman, který měl premiéru koncem minulého roku, otevírá svoji značku pro ni dosud novým cílovým zákazníkům prémiového segmentu. Velmi nás tedy těší, že i hosté Jamie’s Italian viděli v naší myšlence spolupracovat podobnou fantazii jako my,“ řekl při zahajovacím ceremoniálu Attila Oros, vedoucí značky MINI.

Přečtěte si také:  MINI vysvětluje příběh zelené barvy British Racing Green

jamie-oliver-mini-clubman-03

Leave a Reply