Michael Fux, ředitel HBO, si objednal Rolls-Royce Wraith celý v mentolové zelené

Autor: Anina Russová -   19. 10. 2014


Jak to dopadne, když opravdu milujete mentolovou zelenou a máte spousty a spousty peněz? Jak jinak než zvláštním vkusem promítnutým do britské klasiky jménem Rolls-Royce Wraith. Vůz sám o sobě ztělěsňuje takovou sílu a noblesu, že by si jeden myslel, že s ním tak majitelé budou i zacházet. Jenomže jakmile se někdo rozhodně pro nějakou úpravu takového vozu, ne vždy to dopadá dobře. Takový ideálním příkladem je Rolls-Royce Phantom Coupé oblečený do sametového kabátu.

A narazili jsme na další takovou malou zběsilost a týká se právě té mentolové zelené, Michael Fux je výkonným ředitelem HBO, podnikatelem, filantropem a také milovníkem vozů Rolls-Royce. Svou lásku k těmto aristokratům se rozhodl zužitkovat tak, že si koupí právě Wraith a nechá si ho celý vyrobit v odstínu světle zelené barvy. Ale celý!

Takže v zelená je nejen prakticky celá karoserie a hlavne celý interiér. Těch pár černých plastů to už bohužel nezachrání. Vrcholem všeho je pak elegantní soška Spirit of Ecstasy, která je na zakázku vyrobená z křišťálu.

Tak já vám vážně nevím. Tohle je prostě už velký úlet na takového elegána, jakým Rolls-Royce bezesporu je.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *