MG-modelova_rada

MG přichází s akční nabídkou. Na své modely dává 7letou záruku i delší asistenci

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: MG -  22. 9. 2023


Automobilka MG si v České republice i v dalších evropských zemních připravila výhodnou nabídku „Třikrát více péče na 7 let“ . Noví majitelé si budou moci užít 7 lety klidu díky prodloužené záruce a asistenčních služeb.

Tato výhodná nabídka sestává z:

  • 7 let tovární záruky
  • 7–15 let asistenční služby
  • 7 let záruky na neprorezavění karoserie nyní včetně roční kontroly karoserie zdarma po dobu 7 let
Přečtěte si také:  Nové auto na dva měsíce zdarma? Německá značka za vás zaplatí dvě splátky

Inovativní přístup značky MG spočívá v rozšíření již existující tovární záruky na 7 let nebo 150 000 km, a o dvě další nabídky, které zajistí, že řidiči MG se budou moci na silnicích kdykoli a kdekoli cítit bezpečně a s vědomím, že o ně bude vždy dobře postaráno.

Modely MG nyní ještě výhodněji. Teď je lze koupit se slevami až 90 tisíc korun

Rozšířená značková 7-15letá asistenční služba zahrnuje pomoc při mechanické nebo elektrické poruše vozidla včetně vybité 12V baterie a baterie pohonu, dopravní nehody, problému s palivem (nedostatek paliva, záměna paliva, nekvalitní palivo), problému s klíči od vozidla (ztracené klíče, zabouchnuté klíče, zničené klíče), problému s pneumatikami (defekt, vandalismus, netěsnosti nebo jiné poškození), pokusu o krádež nebo vandalismus, je-li následkem toho vozidlo nepojízdné. Dále se týká krádeže vozu, požáru vozu, živelné pohromy, bezplatné volání do call centra a odtah k nejbližšímu prodejci MG kdekoli v Evropě.

7letá záruka na neprorezavění karoserie nyní navíc zahrnuje roční kontroly karoserie vozu zdarma po dobu 7 let.

„Naším cílem je nabídnout všem majitelům MG jedinečný zážitek z bezpečné jízdy. Nový program ‚Třikrát více péče na 7 let‘ znamená naši důvěru v kvalitu a prémiovou technologii našich vozů a chceme, aby se na své vozy plně spolehli také naši zákazníci. Se všemi starostmi a nejistotou dnešní doby může být jejich vůz tím, o co se nikdy nemusí starat,“ říká Martin Králíček, generální ředitel MG Motor CZ.

Přečtěte si také:  Modely MG nyní ještě výhodněji. Teď je lze koupit se slevami až 90 tisíc korun

Programy „Třikrát více péče na 7 let“ jsou zákazníkům MG k dispozici od září 2023 v Polsku, Česku, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Černé Hoře, Severní Makedonii, Řecku a Rumunsku.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *