Mercedes-Maybach: na Pebble Beach dorazí šestimetrové kupé

Autor: Jan Karlík -   11. 8. 2016


Mercedes-Benz v blízké době představí opravdu pozoruhodný vůz. Lépe řečeno, Mercedes-Maybach. Protože to Mercedes myslí s návratem luxusní automobilky Maybach opravdu vážně a patrně vedení společnosti už nebavilo poslouchat posměšky, že jejich dílo je spíše nafouknuté a trochu přizdobené eSkochystá se markantní změna.

Jedná se o koncept Maybach s karoserií kupé. O takovém voze se zatím jenom spekulovalo, ale tomu je konec. Automobilka vyslala do světa první fotografii, která alespoň trochu naznačuje podobu vozu. A první dojmy jsou neskutečné! Prozatím víme pouze to, že novinka dostane na délku přibližně šest metrů, čímž překoná dokonce i třídu S s prodlouženým rozvorem náprav. První obrázek, který prozrazuje Maybach se siluetou kupé se objevil na sociálních sítích a bohužel důležitý je také fakt, že se bavíme pouze o konceptu. Kupé z produkce Mercedes-Maybach se ve formě konceptu představí v plné kráse na známé automobilové slavnosti Pebble Beach.

To znamená, že už příští týden budeme znát celkovou podobu tohoto exkluzivního vozu. Přestože asi nemůžeme očekávat nikterak bleskový přerod do fáze reálného vozu, vedení Mercedes-Maybach potvrdilo, že o výrobě takového vozu se reálně uvažuje. A právě taková akce jakou je Pebble Beach se jeví jako ideální místo pro zpětnou reakci. My pevně věříme, že takový vůz by si své zákazníky našel. Tohle musí Mercedes postavit!

Mercedes-Maybach coupé

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *