Kahn-Design-Flying-Huntsman-6X6

Mercedes-Maybach G 650 Landaulet má konkurenci, Kahn Design něco chystá

Autor: Pavel Srp - 11. 12. 2017


Pokud na vás nezbyl Mercedes-Maybach G 650 Landaulet, nezoufejte, protože Kahn Design pro vás může mít poměrně příjemnou náhradu. Jmenuje Flying Huntsman 6×6 Soft Top.

Základem je, jak jste možná z renderu, který úpravce zveřejnil, poznali, Land Rover Defender 110. Ten však samozřejmě z výroby vyjížděl pouze se čtveřicí kol, v Kahn Design mu nicméně dozadu další nápravu přidali. Bude mít tedy 6 poháněných kol, což je stejně jako má landaulet od maybachu.

Informací o autě je pomálu, podle fotky je ale jasné, že stejně jako u maybachu bude přední část krytá normální střechou, zatímco cestující vzadu si budou moci užívat nebe nad hlavou. Pokud je to přestane bavit, budou moci zatáhnout plátěnou střechu a ukrýt se tak nejen před slunečními paprsky nebo deštěm, ale také před pohledy zvědavců.

Server Carscoops tvrdí, že pohon bude zajišťovat motor LS3 V8 s objemem 6.2 litru, který pohání například některé Chevrolety Corvette. Výkon by mohl být 320 kW/435 koní. Server autoevolution tento motor potvrzuje, ale mluví o více než 500 koních. Obě hodnoty však za 630koňovým maybachem docela zaostává.

Rozhodně jsme ale na výsledný produkt zvědaví a odvaze Kahn Design stvořit podobně stylovou věc fandíme!

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru