O tom, že vozy Mercedes-Benz se objeví ve filmu o Batmanovi, jste již možná zaslechli. Jde o film Justice League, jenž bude vyprávět o hrdinech DC Comics. A mercedes si k tomu připravil velmi zajímavé komiksové video.

Ve filmu uvidíme Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo, tedy koncept automobilu, který prapůvodně vznikl jen pro počítačovou hru Gran Turismo 6. Pro potřeby filmu ale musel být upraven, protože hlavní hrdina, tedy Batman, kterého hraje 190 cm vysoký Ben Affleck, se do auta nevešel. Navíc původní koncept neměl interiér, takže i ten bylo třeba vyrobit. Ve filmu se ale objeví také Mercedes-Benz třídy E kabriolet, s nímž bude jezdit Gal Gadot, která hraje Wonder Woman.

Popisek u videa říká: “Auto s unikajícím lupičem způsobuje chaos v ulicích Gotham City. Podívejte se na Bruce Wayna, Vision Gran Turismo, Arthura Curryho…a jeho Trojzubec,” je naprosto výstižný. Podívejte se sami.

Auto s unikajícím lupičem způsobuje chaos v ulicích Gotham City. Podívejte se na Bruce Wayna, Vision Gran Turismo, Arthura Curryho…a jeho Trojzubec.#DCComics #JusticeLeague #VGT #Batman #Aquaman

Zveřejnil(a) Mercedes-Benz Česká republika dne 27. prosinec 2017