Mercedes-Benz G550 Night Edition: speciální edice pouze pro Japonsko

Autor: Pavel Srp - 19. 4. 2013


Mercedes-Benz třídy G milujeme, to už o nás zcela jistě víte. Jeho design je již dlouhé desítky let takřka stejný a tím pádem mezi dnešními auty, která si jsou podobná jako vejce vejci, neskutečně vyniká. Navíc si s tímhle autem neuděláte ostudu ani večer před divadlem, ale ani o víkendu v těžkém terénu. Naštěstí se u Géčka, narozdíl od Land Roveru Defender, zatím neuvažuje o tom, že by šel do důchodu a vystřídala ho nová generace.

Pro Japonsko se teď navíc chystá nová speciální edice. Půjde o Mercedes-Benz G550 Night Edition a stát bude 13 900 000 jenů, v přepočtu tedy asi 2,8 milionu Kč. A co za svoje peníze zákaníci dostanou?

Pod kapotou je motor V8 o objemu 5,5 litru, jenž je spojen se sedmistupňovou automatickou převodovkou. Karoserie bude lakována černou barvou Obsidian black a stejná barva bude i na nových 18″ desetipaprskových kolech schovaných v blatníkách shodných s verzí AMG. V interiéru na vás pak čeká čalounění kvalitní bílou nebo červenou kůží.

Automobilka ukáže speciální edici Géčka za pár dnů, už 22.dubna na akci s názvem Mercedes-Benz Connection ve městě Roppongi. Vyrobeno bude pouze 100 kusů!

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek