Mercedes-Benz CLS63 AMG od Mansory

Autor: Anina Russová - 13. 3. 2012


Když letos u Mansory přemýšleli co představit v Ženevě, volba padla na Mercedes-Benz CLS. A proč se držet při zdi, když existuje CLS63 AMG…

Pokud začneme u bodykitu, tak vězte, že je kompletně šitý na míru z uhlíkových vláken, vůz rozšiřuje vpředu o 50 mm a vzadu o 80 mm. Mimo jiné obsahuje kompletně přepracovaný přední nárazník, novou přední mřížku chladiče, křídlo taktéž z uhlíkových vláken, zadní difuzor a poněkud zvláštní, ale ne nezajímavé koncovky výfuku.

Do masivně rozšířených podběhů je potřeba nainstalovat neméně masivní kola. U Mansory se rozhodli pro 10-ti paprsková 20″ kola, která obouvají pneumatiky vpředu 265/30 ZR20 a vzadu dokonce 305/25ZR20.

CLS63 AMG má v základu už tak dost zajímavých 560 koní (AMG Performance Pack) jenže u Mansory nejsou žádné „bábovky“, takže jim to nestačilo. Tahle karbonová potvora má úctyhodných 640 koní/471 kW a maximální točivý moment mamutích 900Nm!

Interiér vozu se nese v kombinaci luxusu a sportovní nálady. Samozřejmostí je celokožené čalounění a to včetně koberečků na podlaze. Luxusní výšivky s logem Mansory nesmí chybět a radost budoucím zákazníkům udělají zcela jistě také hliníkové pedály.

Za mě palec nahoru! Karbon, spousta síly a brutální vzhled je něco, co nikdy neomrzí. :)

[nggallery id=516]

-AR-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru