Mercedes-Benz CL600 vlastněný hráčem NBA jde do aukce

Od Anina Russová | 6. 3. 2015 0

Čas od času se do aukce dostane nějaký zajímavý vůz a my se vás o tom snažíme poctivě informovat. Ani dnes to nebude jinak, protože na aukčím serveru eBay se objevil zářivě modrý Mercedes-Benz CL600, který dřívě patřil hvězdě NBA, která si ho navíc nechala upravit u West Coast Customs.

Jde zářivě modré Cl600 z roku 2001 a jeho původním majitelem byl více než dva metry vysoký hráč basketbalu Tracy McGrady. V současné době tenhle obr už nehraje, ale za svou kariéru prošel několika opravdu velkými kluby v NBA. Mezi těmi nechybí Raptors, New York Knicks, Orlando Magic a mnoho dalších.

Ale zpět k Mercedsu. Auto má najeto 32 064 mil (51 602 km) a cenu si majitel stanovil na 38 950 dolarů, tedy v přepočtu necelý milion korun. To je poměrně slušná cena, pokud přihlédnete k tomu, že prý celková úprava od WCC stála 180 tisíc dolarů. V ceně jsou zahrnuta 20 palcová kola, nový bodykit včetně prahů, interiér šitý na míru, výfukové potrubí od Lorinser a nechybí ani zabudovaná aparatura včetně obrazovak přesně ve stylu WCC.

Zkuste odhlédnout od té barvy, které je prostě tak trochu moc. Auto mělo slavného majitele, prošlo úpravou od firmy, která je známá po celém světě a navíc ji pod kapotou bije stoprocentně funkční srdce V12 o objemu 5.8 litru. Sečteno a podtrženo by to nemusela být tak špatná koupě.

Aukce končí 12.března.