Mercedes-AMG C 63 používá ve svém posledním pokolení orgány od úžasného supersportu AMG GT. Dvakrát přeplňovaný čtyřlitrový osmiválec nabídne ve verzi „S“ až 510 koní. Pokud svoje Céčko zatím pouze zajíždíte a na zvyšování zatím nemáte myšlenky, u Piecha Design budete správně.

Mercedes-AMG C63 Piecha Design

Úprava německého tunera se totiž pro tentorkát výkonu nevěnuje. Zájemci mohou ovšem sáhnout po sportovním podvozku sníženém o 45 mm, k dispozici jsou také podložky pod kola, pomocí kterých došlo k rozšíření rozchodu. Když už jsme u těch kol, úpravce nabízí nové disky o rozměru 20″ vlastní výroby. Mercedes-AMG C 63 můžete také vylepšit sadou aerodynamických doplňků, která obsahuje mimo výrazného střešního spojleru také modifikovaný přední nárazník, rozšiřující nástavce prahů a zadní difuzor.

V nabídce by se zanedlouho měl objevit také sportovní titanový výfuk, který nejenže ušetří nějaký kilogram, ale hlavně zvýrazní už tak krásný zvuk a přidá pár koní k dobru. Tato položka se pravděpodobně objeví až s plánovaným výkonnostním balíčkem. Pokud se vám však nechce čekat, Piecha Design samozřejmě nejsou první, koho napadlo upravovat nové ostré Céčko. Takový Brabus umí pro vrcholnou verzi 63S nabídnout až 600 koní (441 kW) a 800 Nm točivého momentu. A tyto hodnoty spolu s odstraněným omezovačem rychlosti zvládnou maximální rychlost 300 km/h. Jak se vám designový balíček líbí? A nebojte se, zběsilý design pomocí wrapu vám nikdo nutit nebude.