Za pár týdnů nás čeká ten náročný vánoční shon, během něhož musíme za honbou nejlepšího dárku absolvovat kilometrové fronty u pokladen. Co ale nechat tohle zbytečné šílenství letos těm ostatním a zabrousit na webové stránky McLarenu. Že jsme se zbláznili a váš vánoční rozpočet vám nedovolí žádný hybridní supersport?

Ale dovolí, jen se v něm nebudete vozit vy, ale vaše dítka. McLaren si pro ně přichystal hned trojici mini verzí supermodelu P1, přičemž dva z nich jsou čistokrevným elektromobilem a třetí na pohon dětské síly. Elektrická verze je přeci jen pro starší děti. Ta slabší verze zvládne jet rychlostí asi 7 km/h. To, abyste ho stihli doběhnout. 🙂 Ta silnější zvládá až 15 km/h, takže bychom to logicky doporučovali dětem starším alespoň 10 let. Třetí P1 v e-shopu je prostě jen klasické dětské odrážedlo, ovšem ve stejném kabátu, který obléká i standardní McLaren.

Děsíte se ceny? Vůbec nemusíte. To malé dětské odrážedlo totiž vyjde na 47 dolarů, tedy asi 1 000 Kč. Elektromobil ve slabší verzi vyjde na 288 dolarů, tedy asi 6 340 Kč a v té silnější na 450 dolarů, tedy necelých 10 tisíc Kč.