mclaren-570s-tuning-ze-supermarketu-video

Tuning a úpravy automobilů se neomezují na cenu auta ani na jeho značku. Se vzrůstající cenou auta roste ale cena úprav. Co když ale na drahý supersport nainstalujete blbosti ze supermarketu za deseti- nebo stokoruny?

McLaren 570S dnes stojí kolem 4 milionů korun, očekává se tedy, že pokud chcete své auto odlišit od těch ostatních, necháte to na profesionálech. Nepůjdete pro samolepky, nalepovací nádechy a výdechy a podobně do supermarketu. Co když ale něco takového opravdu uděláte a vyrazíte na sraz.

Win your very own supercar, tax free! Enter to win on the Omaze website at https://bit.ly/2JWm9tV and support men’s wellness! Mods are optional but we highly recommend them 😂 😂 😂

Zveřejnil(a) Donut Media dne Čtvrtek 26. červenec 2018

To se pokusili vyzkoušet v Donut Media. Jejich McLaren, který je hlavní cenou v soutěži, právě takovými levnými doplňky olepili. Výsledek se nedá pospat jinak, než směšný a myslí si to i návštěvníci srazu, na který se auto přijelo ukázat.

$10 mods on a $200,000 Car!

Cheap mods on a supercar prank! You can win this Mclaren 570S Spider! But will you keep the mods? Support men's wellness and enter to WIN at https://bit.ly/2JWm9tV #omaze #sponsored

Zveřejnil(a) Donut Media dne Pondělí 23. červenec 2018