Společnost NH Car pokračuje v aktivní podpoře českých vrcholových sportovců. V pátek 5. června bylo v prostorách autosalonu NH Car na Černém Mostě oznámeno další významné partnerství – rychlobruslařka Martina Sáblíková a její trenér Petr Novák budou nově využívat vozy Škoda Octavia Combi od společnosti NH Car.

martina-sablikova-nh-car

Několikanásobná mistryně světa a Evropy, držitelka dvou světových rekordů a ve Světovém poháru na trati 5000 metrů od roku 2007 nikým nepřekonaná rychlobruslařka Martina Sáblíková převzala společně se svým trenérem Petrem Novákem klíčky od dvou vozů Škoda Octavia Combi, které bude nyní tento mimořádně úspěšný tandem díky partnerství se společností NH Car využívat.

“Při pohledu na statistiky úspěchů Martiny Sáblíkové nezbývá než smeknout a jsem moc rád, že i NH Car může přispět k tomu, aby její dominance na rychlobruslařských tratích pokračovala i nadále,“ říká Vít Pěkný, generální ředitel společnosti NH Car.

Po slavnostním předání obou vozů se Martina Sáblíková zúčastnila i slavnostní premiéry nového vozu Škoda Superb, jehož uvedení na český trh proběhlo stejný den.

martina-sablikova-nh-car-skoda-superb