Není týden, aby se nám s něčem novým nepředstavili od Vossen Wheels. Když už to nejsou další nová kola, je to alespoň série nových fotek nebo videí. Dnes tu máme kombinaci tak trochu všeho a navíc se nám představí sám marketingový ředitel Vossen Wheels. A garantuji vám, že takhle stylovýho šéfa jste dlouho neviděli. :) Tenhle chlapík moc dobře ví, co říká, a na své auto, ale i na celou firmu Vossen Wheels náležitě hrdý.

Na klasicky skvěle natočeném videu se představí krásný Lexus IS 350 F Sport, který dostal nový žlutý kabát. Jde o stejný odstín, který vozí model LFA, to jen tak mimochodem. :) A zatraceně mu sluší. Na Lexusu se nám totiž líbí hlavně jedna věc. Zatímco některé automobilky se jen tváří, že dělá inovativní a rychlá auta, Lexus je opravdu produkuje. A zatímco u nás mu bohužel moc pšenka nekvete a místní zákaznící ho trochu přehlížejí, ve světě jde o velkého a silného konkurenta pro silnou německou prémiovou trojku: Audi, BMW a Merecdes.

I to byl důvod, proč si ho šéf marketingu ve Vossen Wheels Mike Forsythe vybral. To auto je prostě jiné a odvážnější, což je strategie i u Vossen Wheels. Proto ho obuli do skvělých, 20 palcových kol CV3-R, které jsou široké 9 palců a díky tomu, že mají jen 5 paprsků mohou pod nimi krásně vyniknout žluté brzdové třmeny. K tomu všemu přidejte snížený podvozek a bodykit obsahující zadní difuzor, prahy, střešní křídlo a přední nárazník a máte jedno z nejstylovějších manažerských aut na světě. Nám se Mikeův Lexus líbí! A vám?

Leave a Reply