Marangoni, výrobce pneumatik, představil svůj upravený Range Rover Evoque, na kterém nás na první pohled (pomineme-li místo a objekty na fotografiích) zaujmou barevné pneumatiky. Barevné pneumatiky se stále objevují jen zřídka, ale vsadím se, že jakékoliv auto obuté do podobných pneumatik by bylo zaručeně středem pozornosti všech!

Tyto M-Power EvoRed jsou vysoce výkonné pneumatiky a jsou vyrobeny ze speciální směsi s vysokým obsahem oxidu křemičitého, který by kromě změny barvy měl pomoci i ke snížení spotřeby paliva. Pneumatiky jsou na fotograficíh obuty na lité disky OZ Racing  rozměru 255/30 R20. Pokud máte SUV a chcete být vidět, je to příležitost právě pro vás! 🙂

Není to ale jediná změna na představovaném. Najít na něm po bližším pohledu můžeme i pozměněné aerodynamické díly z karbonu. Jedná se zejména o přední a zadní nárazník, boční prahy, zozšíření podběhů kol a zadní difuzor. Pracovalo se i uvnitř luxusního SUV. Interiér byl přečalouněn do kombinace kvalitní kůže a alcantary a doplněn díly z uhlíkových vláken.

V Marangoni mysleli i na ekologii, takže motor byl upraven pro provoz na benzín, zemní plyn nebo směs vodíku a zemního plynu. Společnost tvrdí, že tato kombinace snižuje všechny emise až o 30%.

Strana Zelených a EU musejí mít radost, když vidí, že i úpravci myslí zeleně…….

-PS-