Mansory Porsche Cayenne Turbo

Autor: Pavel Srp - 10. 1. 2012


Mansory se podívalo před nějakou dobou na zoubek SUV Porsche Cayenne Turbo a my se na přiloženém videu můžeme podívat, jak probíhá změna (na videu pouze vzhledu) sériového Porsche Caynne Turbo na Mansory Porsche Cayenne Turbo.

Mansory připravil pro Cayenne Turbo program úprav vzhledu i podvozku a motoru. Začneme-li u vzhledu, můžete si nechat vyměnit přední i zadní nárazníky, boční prahy, spodní kryty dveří, kapotu nebo i zadní střešní spoiler. Auto se tak rozšíří o 60 mm vpředu a 80 mm vzadu. Stylingový program Mansory hojně využívá komponentů z uhlíkových vláken.

Podvozek je vzduchový a díky novému čídícímu modulu umožňuje nastavení světlé výšky o 45 mm níže než s modulem sériovým. Namísto sériových kol se na upraveném Mansory Porsche Cayenne Turbo objeví jednodílná kola, jež se nabízejí v rozměrech 21, 22 nebo dokonce 23 palců s různými zálisy (ET).

Mansory zvýšil výkon německého SUV na 690 koní a 800 Nm točivého momentu při 4800 otáčkách, což je výrazné navýšení oproti 500 koním, které se nabízejí ve standardní výrobní verze. Zvýšení výkonu doprovází upravené výfukové potrubí z nerezové oceli. Tato vylepšení umožňují vozu dosáhnout zrychlení 0 – 100 km/h za 4,4 sekundy a dosáhnout nejvyšší rychlosti 300 km / h.

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru