Manhart Performance MHX6 700: BMW X6 M a 700 koní

Autor: Jan Karlík -   19. 3. 2016


BMW X6 M už v základním nastavení patří se svými 575 koňmi a 750 Nm točivého momentu k tomu rychlejšímu, co můžete na silnicích potkat. Už jsem ale od nejednoho majitele silnějších vozů slyšel názor, že si zvyknete téměř na jakýkoliv výkon a po nějaké době se vám to zdá málo. Pokud vás tato nemilá choroba postihla a vaše rok staré X6 M se vám jeví jako pomalé, stačí navštívit kliniku s názvem Manhart Performance.

Jejich poslední lék nese název Manhart Performance MHX6 700 a vaše BMW výléčí dávkou o síle 125 koní. Tím dostanete výsledný výkon rovných 700 koní (515 kW) a točivý moment 950 Nm. Maximální rychlost se vyšplhala na 315 km/h, dynamické parametry, jako například zrychlení na 100 km/h, úpravce bohužel neuvedl.

Úpravce použil pro zvýšení výkonu kombinaci nového nastavení řídící jednotky a zcela přepracovaného výfukového systému. Kromě zvýšení výkonu nabízí Manhart Performance pro BMW X6 M i nová 22″ litá kola ve dvou barevných provedeních a nové čalounění interiéru kombinující černou kůži s kontrastním žlutým prošíváním. Žlutá barva se objevuje také na obložení a všemožných lištách. Nechybí ani bohatě zastoupený karbon.

Nyní už byste měli být vyléčeni, úpravce si však není jistý, na jak dlouho tato léčba zabere. Co bude příště, 800 koní, 900 koní? Nebo dokonce 1000 koní?

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *