Magnat Porsche 911 GT3 „Snowmobile“

Autor: Pavel Srp - 13. 3. 2012


Německá tuningová společnost Magnat se zabývá zejména ozvučením vozidel, ale před několika měsíci zapracoval také na Porsche 911 GT3. Jeho úprava zahrnuje jak změnu vzhledu, tak i zvýšení výkonu. Magnat ji pojmenoval „Snowmobile“. :)

Magnat Porsche 911 GT3 přichází s upraveným výfukovým potrubím a přeprogramovanou řídící jednotkou. Tyto úpravy zvedly výkon na hodnotu 462 koní a 451 Nm točivého momentu. Magnat tvrdí, že jejich Porsche je schopno nyní dosáhnout maximální rychlosti 317 km/h.

Při pohledu zvenku nás jistě zaujmou nová litá kola O.Z. Ultraleggera HLT CT o rozměru 19 palců obutých do nízkoprofilových pneumatik Yokohama Advan Sport. Nepřehlédneme ani výrazné rychlé pruhy táhnoucí se od předního nárazníku přes kapotu, střechu, víko motoru až k výfukům.

Auto na nás nezapůsobí jen za jízdy. I když stojí na místě, nechá nás, zacpávajíc si uši, nevěřícně vyvalovat oči. Jeho sound systém o výkonu 2 100 wattů  (ano, opravdu 2,1 kW) bude na naše ušní bubínky působit mnoha a mnoha decibely. Vyměněny byly všechny reproduktory, dodán byl velký subwoofer a to vše pohání nový pětikanálový zesilovač. To vše je pečlivě „zabaleno“ do nového čalounění kombinujícího černou kůži a Alcantaru. Tomu statečně sekundují lesklé černé obklady a další doplňky v interiéru.

Celkem vkusná úprava, co myslíte?

[nggallery id=521]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru