Lowrider Chevrolet Impala basketbalisty Kobe Bryanta bude na prodej

Autor: Anina Russová - 11. 1. 2014


Kobe Bryant, americký profesionální basketbalista, prodává svůj luxusní vůz a všichni zájemci se rozhodně mají na co tešit. Jedná se o fantastický Chevrolet Impala z roku 1963, který byl upravený i nám všem dobře známou společností West Coast Customs. O prodej se postará slavná aukční síň Barrett-Jackson a prodej se uskuteční na letošní přehlídce klasických vozů určených na prodej konané od 12. do 19. ledna 2014 ve Scottsdale.

Vůz byl maníky z WCC postaven v roce 2006 na podnět manželky slavného basketbalisty. Kobe ho pak dostal jako vánoční dárek. Původní Impala byla rozebrána do posledního šroubku a přestavěna tak, aby slavnému majiteli vyhovovala ve všech směrech. Sériový nezůstal ani motor, nové jsou například karburátoy Edelbrock.

Ale to samozřejmě není vše. Klasika sice má zůstat klasikou, ale několik novot se do auta přeci jen podařilo propašovat. Vyměněny byly brzdy a volant, který v sobě ukrývá několik elektronických ovladačů. Vše pak doplňuje hydraulický podvozek.

A protože hvězdná prdelka se nemůže vozit jen tak v něčem, byl interiér očalouněn do bílé kůže opatřené tmavým lemováním. Pomyslnou třešničkou na dortu je už jen několik ozdobných krystalů od Swarovski a v kufru umístěná výkonná stereo sestava.

-AR-

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru