Limitovaná edice Subaru BRZ STI Sport vypadá skvěle, u nás ale máme smůlu

Autor: Anina Russová -   25. 9. 2017


Nejen u nás v redakci je Subaru BRZ velmi oblíbeným autem. Zamiloval si ho (podle nás) každý, kdo s ním někdy měl tu čest. Jeho hravost, agilita a preciznost je totiž spojení, kterému nelze říct ne. :)

Jenomže právě kvůli značce Subaru je nám často opravdu líto, že žijeme v Evropě. Japonci totiž pro svůj domácí trh často připravují různé speciální a limitované edice, přičemž opět jedna taková byla před nedávnem představena.

Jde právě o BRZ, ovšem v zajímavě znějící verzi STI Sport. Bohužel nemáme informace o tom, že by se pod kapotou přihodilo něco významného. Víme ale, že limitka přijede v novém odstínu karoserie s názvem Cook Grey Khaki, s novými koly a s velmi exkluzivně vyhlížejícím, do červena laděným interiérem. Subaru BRZ STI Sport si svůj debut odbylo na mezinárodním autosalonu v Tokiu a sklidilo velký úspěch.

A teď ty špatné zprávy. Vůz je určen jen a pouze pro japonský trh a vyrobeno bude jen 100 kusů. Pokud si říkáte, že to není podstatné, že si pro něj dojedete, raději zůstaňte doma. Všech 100 vyrobených kusů totiž nové majitele najde ve speciální loterii, kterou plánuje značka spustit. Pokud se k alespoň jednomu autu chcete i tak dostat, držíme palce. Nebude to jednoduché.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *