Liberty-Walk-Toyota-Land-Cruiser-Series-300-predek

Liberty Walk je úpravce, který se zaměřuje hlavně na japonské sporťáky jako Nissan GT-R, ale i na další sportovní auta jako jsou například Lamborghini. Občas ale úpraví i něco docela jiné, stejně jako tentokrát. Představili totiž úpravu pro úplně novou Toyotu Land Cruiser 300.

Toyota Land Cruiser 300 je úplnou novinkou, která bude na trh uvedena až v roce 2022. Liberty Walk na autě spolupracovali se společností Sphere Light. Úprava je to ale taková zvláštní, protože off-roadové schopnosti auta ustoupily designu. Nové nárazníky totiž sice vypadají stylově, ale snižují nájezdové úhly. Do terénu se bude jezdit i s novými koly, která jsou o několik palců větší, a obouvají velmi nízké pneumatiky.

Přečtěte si také:  Mansory se pustil do jednoho z nejluxusnějších kabrioletů na trhu. Jeho verze Rolls-Royce Dawn vůbec nevypadá špatně

Další úpravy jsou ale spíše designové. Jde například o novou karbonovou kapotu nebo křídlo na pátých dveřích nad oknem i pod oknem. Nechybějí ani širší nástavce blatníků a prahů, výrazný bodykit a dvě koncovky výfuku.

Liberty-Walk-Toyota-Land-Cruiser-Series-300-zadek

Bodykit už má i cenu. Auto tak, jak jej vidíte na fotkách, má kompletní kit. Ten stojí 1 958 000 jenů v Japonsku (v přepočtu 387 tisíc korun), respektive 19 580 dolarů (424 tisíc korun) v ostatních zemích světa.

Přidat komentář