Jakmile u něčeho uvidíte „Liberty Walk“, jistě nemůžete očekávat  nic decentního. Právě naopak. U Liberty Walk se specializují na velmi výrazné úpravy spočívající zejména ve velmi působivém rozšíření karoserie.

A přesně tato metoda je aplikována také na Ferrari 488 GTB, které navíc dostalo několik dalších úprav. Pojďme se na něj společně podívat.

Základem pro úpravy bylo zcela sériové Ferrari, které se však zcela proměnilo. Kromě netradiční barvy karoserie má totiž výrazné nástavce blatníků, které na auto designově vůbec nepatří. Jenže i to je důvod, proč celek nakonec vypadá tak dobře. Nechybí ale ani výrazné křídlo nebo difuzor, ze kterého vykukují koncovky výfuku.

A výfuk je u této stavby poměrně zásadním dílem celé skládačky. Dodala ho taiwanská společnost Fi Exhaust a osmiválec pod zadní kapotou díky němu zní opravdu působivě.

Celek dotvářejí nová kola Forgiato Wheels, která do rozšířených blatníků zapadají skvěle i díky speciálnímu vzduchovému podvozku AirRex. Ten umí vyfouknout měchy a položit Ferrari skoro až „na břicho“.