Liberty Walk Dodge Challenger Hellcat: široký a rozpláclý…

Autor: Anina Russová -   8. 7. 2015


O autě v téhle konkrétní úpravě jsme slyšeli, že je prý stejně kontroverzní, jako rasistický vtip. Nejde jinak, než s tím podle fotek souhlasit. Vždyť Dodge Challenger Hellcat je ultra rychle auto, které vyniká také svými jízdními vlastnostmi. Je to prý dokonalá hračka pro velký a odvážný kluky. Vždyť tohle auto pohání vidlicový osmiválec o výkonu více než 700 koní a s točivým momentem 885 Nm! A to už je pořádná dávka adrenalinu. A proč tedy má někdo tendence tuhle skvěle funkční kočičku upravovat tak, že se z toho stane rozpáclá a hodně řvoucí žába? Tedy abychom tu uvedli na pravou míru, nám se úprava od Liberty Walk a SR Auto Group líbí, jen je nám líto, že auto přišlo o část té své skvělé funkčnosti.

SR Auto Group si pro tuhle úpravu vypůjčili kompletní bodykit od Liberty Walk, který auto řádně rozšiřuje. K tomu ještě navíc putoval na auto vzduchový podvozek Airrex Air System a nová kola PUR Wheels s označením PUR LP01 o průměru 20 palců.

Teď už asi chápete, proč hořekujeme nad ztrátou jízdních vlastností. Přeci jen takový bodykit, kola a odklony bychom raději viděli na nějakém jiném autě…

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *