lexus-lf-30-electrified-and-ux300e

Lexus ukáže v Ženevě tři evropské premiéry: LF-30 Electrified, UX 300e a LC 500 Convertible

Autor: Tisková zpráva - 6. 2. 2020


Lexus si na autosalon v Ženevě naplánoval tři evropské premiéry, které zahrnují nové produkty uváděné v brzké době na trh a koncepční model vyjadřující designovou a technologickou vizi budoucího elektromobilu značky.

Koncepční model LF-30 Electrified je ukázkou toho nejlepšího z moderního designu a technologií, které Lexus zvažuje pro budoucí elektrifikaci své značky a které napomáhají k radosti z řízení. Cílem strategie ‚Lexus Electrified‘ je nabídnout volbu, praktičnost a nadšení těm spotřebitelům, kteří jsou připraveni opustit limity konvenčních pohonů.

Test Lexus UX 200 (2019)

UX 300e je první bateriový elektromobil značky Lexus a současně první model, který se bude vyrábět pod praporem strategie ‚Lexus Electrified‘. Pyšní se markantním designem a vysokou praktičností originálního městského kompaktního crossoveru UX, stejně tak jako kultivovaným projevem, jízdní dynamikou a všemi charakteristickými přednostmi vozů Lexus v otázkách pohodlí, mimořádné kvality a spolehlivosti.

Lexus UX 300e: první elektromobil značky se představuje

Nový Lexus LC 500 Convertible se připojuje k vlajkovému kupé LC v roli ctižádostivého nejatraktivnějšího zástupce značky Lexus. Vůz navržený s cílem vyjádřit elementární krásu se pyšní důrazem na každý detail, typickým pro značku Lexus, přitahuje pozornost se staženou i nataženou střechou a dokáže zprostředkovat požitek z jízdy oslovující všechny lidské smysly.

2020-lexus_lc_convertible- (18)

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek