Lexus ukáže na Super Bowlu reklamu s Černým panterem

Autor: Tisková zpráva -   3. 2. 2018


Lexus představí na nedělním Super Bowlu LII reklamu natočenou v Marvel Studios k filmu Černý panter, který se objeví na plátnech kin v polovině února. Japonská automobilka se letos představí na nejsledovanějším finále nejvyšší soutěže v americkém fotbale NFL již počtvrté.

Během Super Bowlu 2017 se vysílala reklama Man and Machine, klipy značky Lexus doprovázely také Super Bowl v letech 2015 a 2012.

V reklamním klipu nazvaném „Ať žije král“ má hlavní hrdina filmu T’Challa (Chadwick Boseman), skrývající se pod maskou Černého pantera, za úkol získat ukradenou mýtickou látku, která se vyskytuje pouze v jeho rodné zemi. Jeho autem je Lexus LS 500 F SPORT. Ve filmu se objeví také luxusní závodní kupé Lexus LC 500.

„Dvě tváře Černého pantera odrážejí specifičnost Lexusu LS. Král, hlava státu, je současně superhrdina. Reklamní klip prezentuje obě stránky LS: luxus a vynikající výsledky. Konstelace je během Super Bowlu mimořádně příznivá. Lexus uvádí na trh novou generaci vlajkové limuzíny, zatímco veřejnost se nemůže dočkat premiéry nového kinohitu Marvel Studios,“ říká Cooper Ericksen, viceprezident značky Lexus pro marketing.

Během natáčení klipu byly použity originální kostýmy a rekvizity z filmu, včetně kostýmů Černého pantera. Bojovou scénu aranžoval Jonathan (JoJo) Eusebio, který měl na starosti choreografii bitev, za zvláštní efekty pak odpovídalo studio Luma. Natáčelo se v noci v centru Los Angeles s využitím speciálního systému osvětlení.

Reklama určená k vysílání během Super Bowlu je součástí společných aktivit Lexusu a Marvel Studios, spojených s tímto filmem. V říjnu, před veletrhem SEMA, předvedl Lexus limitovanou sérii Inspiration Series sériového modelu LC, která se bude prodávat na jaře, a dále koncepční vůz Black Panther Inspired LC.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *