Lexus RC F a Natasha Bernard: sexy dvojka… – video

Autor: Anina Russová - 19. 2. 2014


Přemýšleli jste někdy nad tím, co má společného sexy modelka (fakt sexy) a zbrusu nový Lexus RC F? No, na první pohled vlastně nic moc, ale na ten druhý už se pár detailů najde. V prvé řadě jsou to hodně zdařilé tvary. Natasha Barnard, jak se dotyčná jmenuje, je sice má asi tvrdě vydřené a Lexus pracně navržené, ale na oboje se velice příjemně dívá. Společný mají také fakt, že po obou touží spousta mužů.

Natasha-Bernard-Lexus-RC-F-video

Natasha je jihoafrická modelka, která se v roce 2013 stala hvězdou slavného časopisu Sports Illustrated. Kdo se jednou objeví v tomhle časopise, má kariéru jistou. :) Propagovat skvělý Lexus RC F prý neváhala ani vteřinku. Kdo by také váhal, že?

Tenhle japonský sporťák skvěle vypadá a také skvěle jezdí. Podíleli se na něm totiž stejní lidé, kteří maji na svědomí supersportovní model LFA. Nabízet se bude s řadou karbonových dílů, ty je však automobilka schopna dodat i v barvě karoserie. Pod kapotou se usídlil nejsilnější motor V8 v historii automobilky – pětilitrový osmiválec se může pochlubit výkonem 450 koní a točivým momentem 520 Nm. To už zní opravdu hodně zajímavě obzvlášť v kombinaci s nízkou hmotností.

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru