lexus nx

Lexus NX 300h s pohonem všech kol můžete mít na operativní leasing za 12 999 Kč bez DPH

Autor: Tisková zpráva -   3. 10. 2017


Značka Lexus připravila pro své zákazníky mimořádnou nabídku operativního leasingu Lexus Rent s řadou výhod. Oblíbený model Lexus NX tak mohou nyní získat s velmi atraktivní měsíční splátkou a bez nutnosti počáteční akontace.

Lexus nově nabízí výhodný operativní leasing Lexus Rent na skvěle vybavený model Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION ve výši 12 999 Kč bez DPH měsíčně a Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION SAFETY s měsíční splátkou 13 999 Kč bez DPH. V obou případech bez nulové počáteční akontace.

Výhody operativního leasingu

Vzhledem k tomu, že leasingová splátka je nákladovou položkou, kterou lze odečíst z daní, je leasing Lexus Rent vhodný zejména pro podnikatele. Díky operativnímu leasingu navíc odpadají veškeré starosti s následným prodejem vozidla a zákazník může svou flotilu pravidelně obměnit. Součástí leasingu Lexus Rent je rovněž kompletní pojištění, které zahrnuje jak fixní pojištění odpovědnosti, tak havarijní pojištění s pojištěním GAP.

Lexus NX 300h

Už na první pohled zaujme model Lexus NX 300h atraktivním designem a nápadnými aerodynamickými křivkami. Společně s maximálním komfortem a prvotřídními jízdními vlastnostmi se stává dokonalým společníkem na cesty. Díky nejmodernějšímu plně hybridnímu pohonu Lexus Hybrid Drive navíc nabízí efektivní spojení benzínového motoru a elektromotorů, bez nutnosti dobíjení ze sítě. V bohaté výbavě modelu Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION s pohonem všech kol nechybí například parkovací kamera, senzory, tempomat, vyhřívaná kožená sedadla, LED světlomety či osmnáctipalcová kola z lehkých slitin. Součástí výbavy modelu Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION SAFETY je navíc ještě balíček bezpečnostních systémů s adaptivním tempomatem, přednárazovým bezpečnostním systémem, automatickým ovládáním dálkových světel a systémem varování při opuštění jízdního pruhu.

Kompletní informace o modelu Lexus NX 300h včetně informací o akční nabídce operativního leasingu Lexus Rent jsou k dispozici na www.lexus.cz/4×4.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *