Lexus na začátku roku přichází s velice zajímavými akčními nabídkami

Autor: Pavel Srp - 11. 1. 2012


Společnost Lexus Czech & Slovak Republic, divize prémiové značky Lexus společnosti Toyota Motor Czech s.r.o., představila novou atraktivní verzi F SPORT modelu CT 200h a zvýhodněnou limitovanou nabídku modelů Lexus IS a RX.

 

Lexus CT 200h F SPORT EDITION

Pro model Lexus CT 200h, první a zatím jediný plně hybridní prémiový kompaktní vůz na světě, byla připravena atraktivní verze F SPORT EDITION, nesoucí všechny charakteristické rysy verzí F SPORT značky Lexus. Úpravy se tedy dotýkají nejen agresivnějšího designu exteriéru a interiéru, ale přinášejí také funkční a dynamická vylepšení přispívající zejména k ještě vyšší aerodynamické výkonnosti a dokonalejším jízdním vlastnostem modelu CT 200h.

Lexus CT 200h ve verzi F SPORT EDITION obsahuje exkluzivně následující prvky výbavy a vylepšení:
· 17″ kola F SPORT z lehkých slitin – tmavá metalická povrchová úprava
· Černé čalounění stropu F SPORT
· Děrované sportovní pedály a opěrka nohy F SPORT
· Exkluzivní design předního nárazníku F SPORT
· Exkluzivní design zadního nárazníku s difuzorem F SPORT
· Exkluzivní design bočních prahů F SPORT
· Karbonové obložení F SPORT
· LED potkávací světlomety
· Příčné vzpěry s tlumičem bočních sil
· Sedadla potažená látkou F SPORT
· Sportovní odpružení – zdokonalené zavěšení kol a nové sportovní tlumiče Kayaba
· Volant obšitý perforovanou kůží s reliéfním logem F SPORT
· Voštinová maska chladiče F SPORT

Model CT 200h F SPORT je možné objednávat již nyní u autorizovaných prodejců Lexus. První vozy budou pro předání zákazníkům připraveny od února 2012.

[nggallery id=190]

 

Aktuální limitovaná nabídka Lexus

Lexus IS
Sportovní sedan Lexus IS se stává ještě dostupnější a atraktivnější díky hned dvěma variantám limitované nabídky, která se vztahuje na modely Lexus IS 200d a IS 220d s úspornými dieselovými motory a IS 250 s mimořádně kultivovaným zážehovým šestiválcem. Zákazníci si mohou vybrat jednu ze dvou následujících možností:

Lexus IS již od 599 000 Kč
Akční cena modelu Lexus IS 200d začíná nově na úrovni 599.000 Kč, a to již s bohatou základní výbavou v základní verzi.

Lexus IS NAVI EDITION
Limitovaná série IS NAVI EDITION přináší atraktivní balíček výhod, skládájící se z prémiového originálního navigačního systému Lexus a dodatečného finančního bonusu v celkové hodnotě 100.000 Kč.

[nggallery id=191]

 

Lexus RX

Prodloužení speciální nabídky limitované série oblíbeného hybridního crossoveru RX 450h s názvem STYLE EDITION, která nabízí zákazníkům atraktivní balíček výhod v celkové hodnotě 100 000 Kč. Nabídka se vztahuje i na verzi RX 350 se skvělým zážehovým motorem V6.

Lexus RX STYLE EDITION
Paket STYLE EDITION tvoří designové a praktické doplňky z nabídky originálního příslušenství Lexus:
· Střešní ližiny
· Přední ochranný kryt spodní části vozu
· Zadní ochranný kryt spodní části vozu
· Praktická odolná rohož do zavazadlového prostoru
v celkové hodnotě 50 000 Kč a navíc přináší tato limitovaná nabídka finanční zvýhodnění dalších 50 000 Kč pro všechny stupně výbav modelů RX 450h a RX 350.

Zákazník tak u limitované série RX STYLE EDITION získá cenovou výhodu celkem 100 000 Kč oproti standardní aktuální nabídce.

Limitovaná nabídka Lexus IS a RX platí pro všechny vozy dodané do 31.3.2012.

[nggallery id=192]

 

O značce Lexus

Od svého uvedení na trh roku 1989 je Lexus po celém světě znám svou touhou po dokonalosti, výjimečnou kvalitou, špičkovými technologiemi svých produktů a ojedinělým konceptem kompletní péče o zákazníky. Lexus je dnes jediným světovým výrobcem luxusních vozů, který nabízí ucelenou řadu vysoce výkonných plně hybridních modelů skládající se z RX 450h, hybridního crossoveru, jež je přímým nástupcem prvního hybridního SUV na světě RX400h, dále GS 450h, vysoce výkonného hybridního sedanu, vlajkové lodi LS 600h, hybridní limuzíny se stálým pohonem všech kol a nejnovějším přírůstkem CT 200h – prvním a jediným plně hybridním prémiovým kompaktem na světě. Rostoucí oblíbenost hybridních modelů Lexus v ČR dokazuje i jejich zvyšující se podíl na celkových prodejích značky – 68% (2010) vs. 40% (2007). V roce 2010 například 80% zájemců o modelovou řadu LS volilo verzi s pohonem Lexus Hybrid Drive, v případě řady RX se pak pro plně hybridní pohon rozhodlo dokonce téměř 90% zákazníků.

 

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru