lewis-hamilton-mercedes-maybach-s600-na-prodej

Pokud sledujete formuli 1, jistě znáte Lewise Hamiltona. Vlastně ho asi budete znát, i když závody F1 nesledujete. A tento několikanásobný světový šampion teď prodává jedno ze svých aut. Koupit si můžete jeho bílý Mercedes-Maybach S 600. Chce za něj v přepočtu něco málo přes tři milion korun.

Mercedes-Maybach S 600 je to nejlepší, co značka nabízí. Pohání do motor 6.0 V12 a jde o nejluxusnější provedení třídy S. Lewisovo bílý kousek dostal velmi bohatou výbavu, nechybí ani speciální provedení zadní části s multimédii a kompletním vybavením. Nechybí ani příplatková 22″ kola, noční vidění, panoramatické střešní okno, head-up displej, čalounění Alcantarou a tak dále. I z pohledu výbavy tak jde o to nejlepší, co si může člověk pořídit.

Problémem ale může být fakt, že jde o auto z Velké Británie a tam, jak známo, se jezdí na levé straně vozovky. Tento bílý Mercedes-Maybach má tak z našeho pohledu řízení na špatné straně, řidič sedí vpravo.

Auto bylo vyrobeno v roce 2015 a najeto má 27 500 mil, což je 44 256 km. Cena je stanovena na 104 990 liber, což je podle v přepočtu podle aktuálního kurzu ČNB přibližně 3 045 000 Kč. Inzerát najdete zde. Co si místo toho asi Lewis Hamilton pořídí? 🙂