Letošní tropické teploty velí jasně: bez autochladničky se neobejdete!

Autor: Komerční sdělení - 21. 6. 2017


Blíží se léto a s ním čas dovolených, pikniků v přírodě a rodinných výletů. V posledních letech u nás letní měsíce bývají čím dál teplejší, proto se na cestách neobejdete bez něčeho studeného k pití. Do módy se tak vracejí praktické autochladničky…

Chladnička do auta zachrání den

Nejlepším pomocníkem na dlouhé cesty autem i na piknik v přírodě jsou chladničky do auta, v nichž můžete uchovávat občerstvení pro celou rodinu. Dovolená u moře? Cesta nebude nesnesitelná a až dorazíte do cílové destinace, vezměte si ji s sebou na celý den na pláž. Trocha osvěžení jistě přijde k duhu. Přenosná chladnička poslouží i při běžných víkendových výletech a umožní vám uspořádat pro rodinu a přátele letní piknik v parku. Za jízdy ji snadno upevníte pomocí běžných bezpečnostních pásů a pak už ji budete díky pohodlným madlům moci bez problémů přenášet.

Chladicí boxy v moderním hávu

Přenosné chladicí boxy se vyrábějí v různých velikostech a modelech. Nejde jen o ledem chlazené boxy, na něž si možná pamatujete z dětství. Nynější systém chlazení využívá napájení z autozásuvky a často také z klasické zásuvky, takže chladničku můžete zapojit do sítě kdekoliv, zařízení tedy pracuje v podstatě stejně jako nepřenosná lednice. Autolednice mívají výkonné ventilátory chlazení, některé navíc poskytují i možnost ohřevu, takže vám umožní mít kdykoliv s sebou jak vychlazené pivo, tak teplý oběd. Aktuální teplotu si u většiny modelů přečtete na přehledném displeji. Vnitřní uspořádání bývá různé – často naleznete různé přihrádky nebo úchyty na plastové lahve.

Široké spektrum možností

Než si vytipujete ten pravý model, měli byste získat povědomí o tom, z čeho všeho můžete vybírat. Na trhu jsou dnes k dostání termoelektrické, kompresorové a absorpční přenosné chladničky. Nabídka pokrývá vše od pouhých transportních boxů na nápoje a potraviny přes výkonné přístroje pro profesionální využití. U plynových chladniček jsou pak k dispozici i volně stojící nebo vestavné modely pro karavany. Běžný uživatel si ovšem vystačí s chladicím boxem, který lze snadno přenášet a v autě nezabere příliš místa. Popularitu si v tomto segmentu získaly především značky Compass, Ezeti nebo Idel B. Nejlevnější typy boxů seženete již od tisícovky výše, nákladnější kompresorová zařízení s chladícím médiem ovšem zase nabízí nejvíce funkcí. Výjimkou nejsou ekologický režim pro úsporu energie nebo rychlochladící režim, případně regulace hlasitosti větráku.

Autodoplňky na cesty

Autodoplňky a příslušenství jako jsou tuningové doplňky, dětské sedačky, potahy a autokosmetika – to vše vám zajistí komfortní a bezpečné cestování. Nezapomeňte ani na GPS navigaci, nemáte-li ji v mobilu, a zajistěte si možnost přehrávání hudby, která vám dopravu na dovolenou zpříjemní. Veškeré nezbytnosti naleznete v internetovém katalogu Auto77.cz.

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru