Legendy skupiny B – video

Autor: Anina Russová - 27. 9. 2012


Je jen málo aut nebo motoristických akcí, ze kterých mám husí kůži. Až na výjmky nejsem fanda supersportů. Ale co mě dokáže vždy nahnat husí kůži, nablblý úsměv na tváři a neskutečnou touhu alespoň se do takového auta posadit, jsou auta rallye skupiny B.

Díky jednomu uživateli youtube, který si říká Amazinguy1000, se můžeme i my podívat a poslechnout si, jak vypadaly a zněly ty nejlepší závodní stroje z nejlepších, které skupina B nabízela. Někteří by mohli namítnout, že jsou to vozy patřící již do důchodu, ale ihned po prvním nastartování i těm největším skeptikům dojde, že tohle má grády nebo možná v tomhle případě koule!

Video pochází z akce, která se jmenuje Carfest, a která se konala 8. a 9. září na severu Velké Británie. I u nás je pár podobných akcí. Například předminulý víkend jsme navštívili tradiční Veteránské Sosnění 2012, na němž jsme jednu repliku Audi Quattro viděli v akci, ale tak nějak si myslím, že i u nás je mnohem větší potenciál pro takové akce. Tak snad se jich příští rok urodí o trochu víc.

Takže volume doprava a prostě si to video užijte. Stejně jako já. :)

-AR-

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru